חפש בבלוג זה

Translate

18.12.2015

אני לא יכולה בלעדיהם

לאחר קריאתי הנרגשת בפוסט הקודם לבחון מחדש את רשימות ה must have של סטייליסטיות וחובבות אופנה למיניהן, אני מרגישה בשלה לשטוח את משנתי בפוסט משלי על מה כדאי שיהיה לכן בארון, או אם להיות קצת פחות מגלומנית, מה אני חייבת שיהיה לי בארון (זוהי רשימת חורף כמובן!).

גרביונים צבעוניים

הגרביון הצבעוני הוא פריט חובה מבחינתי כי הוא מכניס שכבה של צבע למראה הכולל. הוא יכול לבוא עם בגדים שמרניים (למי שקצת מפחדת מצבע) או עם בגדי צבעוניים (במקרה שלי). אני אישית מעדיפה אותם עבים (לפחות 80D), חלקים ובשלל צבעים. עם שמלה או חצאית, בבוקר או בערב. גרביון צבעוני הוא פריט מאד נלבש אצלי בארון.
גרביון צבעוני, נהדר תמיד. גם בהריון

שרשרת עם אמירה (statement necklace)

בדומה לגרביונים הצבעוניים, שרשרת בולטת, בעלת אופי, תשדרג כל לוק. אפשר לענוד אותה עם בגדים שמרניים (למתחילות) או צבעוניים (לי). השרשרת מכניסה נקודת מיקוד ללוק הכללי, ומעידה על העונדת אותה: האם היא רצינית, בעלת חוש הומור חמורת סבר או צבעונית? 

שרשרת נהדרת, זה מה שעושה את הלוק למעניין

תיק

כמו חבריו למעלה גם התיק יכול להיות אביזר שמשנה לוק. תיק גדול ושחור אומר "אני אישה עסוקה ורצינית" תיק שחור קטן יעיד על אישה שאוהבת להסתובב עם מטען קל. תיק צבעוני יעיד על שמחת חיים. קלאצ' הופך כמעט כל לוק ליותר אלגנטי בעוד ש-פאוצ' הכי משדר שנות השמונים. בקיצור, התיק יכול לשנות את האוירה של הבגד.
מה התיק שלך אומר עליך?

לסיכום

אביזרים כמו גרביונים, תכשיטים נעליים ותיקים הם מבחינתי ה-must have של ארון טוב. אביזרים מעניינים, משלימים ובעלי אמירה בהחלט יכולים לשדרג כל לוק, ולשוות למראה שלנו אוירה. פעמים רבות אני לובשת את אותה השמלה, המכנס או החולצה עם אביזרים אחרים, ובכל אני יוצרת מראה חדש שעוד לא נראה עלי. לא צריך ארון גדול מלא בגדים (אם כי לא מזיק), כל מה שצריך זה מגוון אביזרים, והחוכמה לשלב ביניהם בדרכים שונות.

אז מה ה-must have שלכן?

3 תגובות: