חפש בבלוג זה

Translate

10.9.2012

יש! נגמר החופש


סוף סוף נגמר אוגוסט וחזרנו לשגרה. בתור פיצוי על עגמת החופש הגדול החלטתי לצאת לשופינג. לבד! הגעתי בתמימותי כי רבה לקניון אבנת בפ"ת בשעה 9:40, וגיליתי שרוב החנויות סגורות. בלית ברירה ישבתי לשתות קפה ולתכנן מהלכים. היו בידי 625 ש"ח בתלושי חג (עוד מפסח), והמשימה היתה לבזבז אותם בחכמה.
לאחר שנפתחו החנויות, החלטתי שאתחיל את המסע ב-T.N.T. נכנסתי לחנות, מיד ניגשה אלי בחורה חמודה שהציעה לעזור. בד"כ מוכרות בחנויות עושות לי חאררה, אבל היא הייתה כ"כ מנומסת וחמודה שזרמתי. היא קלטה מיד מה הטעם שלי והתחילה להציע לי דברים מהממים. פשוט מתוקה. בסופו של דבר לאחר שמדדתי ומדדתי, בחרתי המון פריטים והחלטתי לגשת לקופה לראות מה הנזק. גם שם חיכתה בחורה מתוקה שעזרה לי לבחור ככה שיכנס בדיוק לסכום התלושים, ולא הרבה מעל. השארתי שם של כל התלושים שהיו בידי (ועוד הוספתי 35 ש"ח), וגיליתי שבעצם הסתיים מסע הקניות כי נגמרו התלושים...
הייתי חייבת לעצור בTOGO, כי ידעתי שהם מתים להפטר מנעלי הקיץ, ורכשתי שם שני זוגות (70 ש"ח על שניהם), וזהו יצאתי לכוון הבית.
בדרך חזרה הייתי חייבת לבדוק חנות חדשה בראש העין שנקראת נטלי. מסתבר שיש שם המון מציאות במחירים מגוכחים. קניתי כ-7 פריטים ושילמתי 375 ש"ח על כולם (בממוצע 53 ש"ח לפריט).


בבית גיליתי ש:
א. לא רכשתי בסופו של דבר ג'קט ממש מהממם ב-T.N.T.
ב. אחת השרשרות שקניתי ב-T.N.T פגומה
מה שהביא אותי למסקנה הבלתי נמנעת שאצטרך לחזור לשם ממש בקרוב :).
והנה הפרטים:
מכנסיים - 139 ש"ח, TNT
גופית תחרה לבנה - 89.99 ש"ח, TNT
גופיה שחורה - יד שניה
שרשרת - 30 ש"ח. נטלי.
נעליים - 50 ש"ח, Payless


סה"כ: 308.99 ש"ח

מקווה שהשופינג ייתן לי כח לעבור גם את החגים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה